Aktuality a program

"JEDNOTA MAHAMUDRY a DZOGČENU "

meditační pobyt září 2008

 

Donal Creedon

Donal Creedon


Donal Creedon, původem z Irska, je meditační učitel s mnohaletou zkušeností, který je znám svojí otevřeností, srdečností a přímým přístupem. Buddhismus studoval nejprve u theravádových mistrů, následně strávil 12 let v meditačním ústranní v klášteře tibetského buddhismu Samye Ling (linie Kagyu). V posledních létech působil v Krishnamurtiho Nadaci v Indii. Zkušenosti s odlišnými duchovními systémy mu umožnily sloučit jasné a ucelené pochopení tibetského buddhismu s nesektářským a jednoduchým způsobem výuky Krishnamurtiho. Na setkáních s Donalem tak lze zakusit esenci Buddhova učení mimo hranice vymezené jazykem a kulturními odlišnostmi. Je považován za předního západního učitele tibetské duchovní buddhistické tradice. Českou republiku navštěvuje od roku 2001.

Datum: od 19. září do 28. září 2008.

Ubytování: horská chata v podšumaví poblíž Nýrska

Strava: vegetariánská, plná penze

Jazyk: angličtina s tlumočením do češtiny

Cena: 6000 Kč ( zahrnuje ubytování, stravu a kurzovné)

Přihlášky: Kapacita ubytovacího zařízení je omezená, hlaste se proto, co nejdříve. Přihlášky posílejte na email: samyedzong@email.cz.

Informace: tel.č. 603 475 528 a 603 543 471


Bdělé vědomí

 

"V buddhismu je aktivní pozornost sama o sobě považována za cíl. Jak se naše bdělé vědomí rozšiřuje, začínají se rozvíjet jeho světelné kvality - přítomnost, láska, inteligence a citlivost."

Donal Creedon

 

 

 


nahoru

Kagyu Samye Dzong - naposledy upraveno 10. června 2008

Email: samyedzong@email.cz

Home